ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

قیمت دستگاه تصفیه آب سایت تصفیه آسا قیمت دستگاه تصفیه آب سایت تصفیه آساقیمت دستگاه تصفیه آب سایت تصفیه آسا

قیمت دستگاه های آب تصفیه کن این شرکت با توجه به تعداد فیلتر و سیستم تصفیه حدودا بین 500 هزار تا 3 میلیون تومان می باشد که با توجه به وارداتی بودن قطعات، قیمت دستگاه ها نسبت به قیمت روز دلار متغیر می باشند.

شرکت تصفیه آسا نمایندگی انحصاری دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva است که در ایران شهرت و محبوبیت چشم گیری نیز دارد و جزو پرطرفدارترین دستگاه های بازار میباشد. قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل همانطور که گفته شد بر اساس کیفیت قطعات و فیلترهای آن طبعا از دستگاه های متفرقه بازار کمی بیشتر است. تصفیه آب مینروا در مدل های 6 مرحله ای، 7 مرحله ای ، 8 مرحله ای ، 8 مرحله ای یو وی دار عرضه میگردد که به ترتیب فروش به شرح زیر هستند :

دستگاه تصفیه آب آسا

• تصفیه کننده آب 8 هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva Ro8_O2PLUS
• تصفیه کننده آب 7 هفت مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline
• تصفیه کننده آب 6 شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G
• تصفیه کننده آب چاه هشت مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا مدل Minerva Ro8_UV

با این حال رنج قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در تصفیه آسا از 2 میلیون و 500 هزار تومان تا 4 میلیون و 500 هزار تومان است، قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا از 2 میلیون و 690 هزار تومان تا 3 میلیون و 490 هزار تومان متغییر بوده و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck نیز در رنج 1 میلیون و 500 هزار تومان تا 2 میلیون و 500 هزار تومان است که در نهایت طبق نیاز و بودجه گزینه مناسب منزل شما معرفی میگردد.

ضمن این که شرکت تصفیه آسا، با ارائه تخفیفات ویژه بر روی بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل و همچنین امتیازات ویژه برای معرفی ما به دیگران، تصفیه آب خانگی را با بهترین قیمت ممکن در بازار به شما عرضه مینماید.

بهترین برند دستگاه آب تصفیه کن

قطعا راهنمایی خرید بهترین برند دستگاه آب تصفیه کن خانگی نیاز به بررسی نکات مهم نیز دارد. نکته اول این که قبل از خرید تصفیه آب مینروا حتما باید به این موضوع توجه نمایید، این است که دستگاه خریداری شده دارای پمپ و مخزن باشد و سیستم اسمز معکوس تحت لیسانس آمریکا بهره‌مند باشد تا سختی آب آشامیدنی را به خوبی کاهش دهد.

نکته دوم این که قطعات و فیلترهای آب تصفیه کن تایوانی مینروا باید ساخت تایوان باشند، با این استثنا که فیلتر ممبران اسمز معکوس 13 لایه فیلمتک یک فیلتر آمریکایی تحت لیسانس آمریکا ساخته شده در تایوان است؛ پس حتما توجه کنید که هولوگرام فیلتر ممبران رنگی و اصلی اورجینال باشد.

نکته سوم این است که انواع محصولات تصفیه کننده آب مینروا دارای حک برند می‌باشند، که در واقع نماد اصالت محصول می‌باشد؛ حتما قبل از خرید دستگاه این موضوع را بررسی نمایید.

نکته سوم این است که انواع محصولات تصفیه کننده آب مینروا دارای حک برند می‌باشند، که در واقع نماد اصالت محصول می‌باشد؛ حتما قبل از خرید دستگاه این موضوع را بررسی نمایید.

نکته چهارم برای خرید برندهای معتبر دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا دارا بودن ضمانت قیمت در کنار گارانتی بدون قید و شرط می‌باشد. شرکت تصفیه آسا نمایندگی انحصاری تصفیه آب مینروا در سراسر ایران علاوه بر گارانتی قطعات به شما گارانتی قیمت نیز ارائه می‌دهد. به این صورت که تمام محصولات تصفیه کننده آب مینروا در انواع فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب در ایران با یک قیمت واحد به فروش می‌رسند و هیچ فروشگاه اینترنتی یا مرکز فروش حضوری حق فروش محصولات مینروا زیر قیمت ذکر شده از طرف شرکت تصفیه آسا را نخواهد داشت، که در صورت مشاهده می‌توانید به نمایندگی فروشگاه مینروا گزارش دهید.

نکته پنجم که یکی دیگر از موارد موجود در خرید تصفیه کننده آب خانگی می‌باشد، شیر برقی دستگاه است. توجه کنید که شیر قطع و وصل پمپ تصفیه کننده آب مینروا باید شیر برقی باشد، چون در صورت وجود چهار راهی دور ریز آب بیش از حد خواهد بود و همچنین عمر مفید قطعات برقی دستگاه شما پایین خواهد آمد. در واقع وجود شیر برقی در دستگاه مینروا یکی از مزایای خرید این دستگاه نیز به شمار می‌آید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی

دقت به اجزای تشکیل دهنده دستگاه آب تصفیه کن خانگی می‌تواند راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باشد، تا بهترین مارک‌های معروف آب تصفیه کن خانگی را انتخاب نمایید. انواع مدل‌های تصفیه کننده آب عبارت‌اند از:

• دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان سه مرحله ای
• دستگاه آب تصفیه کن بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون یو اف uf
• دستگاه تصفیه کننده آب کلمنی رومیزی
• دستگاه آب تصفیه کن رومیزی کیسی
• دستگاه تصفیه آب زیر سینکی اسمز معکوس RO

در میان این مدل‌های ذکر شده دستگاه تصفیه کننده آب ورودی ساختمان، تنها املاح درشت و کلر آب را حذف می‌کند و اجزای تشکیل دهنده آن سه عدد حوزینگ 20 اینچ جامبو با سه مرحله فیلترهای پیش تصفیه جامبو 20 اینچ است و سختی آب آشامیدنی را کاهش نمی‌دهد و برای تمیز کردن کل آب ساختمان استفاده می‌شود.

دستگاه آب تصفیه کن بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون هم تشکیل شده از 6 الی 8 مرحله فیلتر تسفیه آب بدون هیچ پمپ و مخزن و به صورت سری شده که سختی آب را کاهش نمی‌دهد و در واقع تا 50 الی 60 درصد توانایی تصفیه‌ی آب آشامیدنی را دارد.

تصفیه کننده آب کلمنی رو میزی، دبی خروجی بسیار پایینی دارد و نهایتا می‌تواند در طول شبانه روز تا 18 لیتر آب آشامیدنی تمیز شده در اختیار شما قرار دهد و نمی‌تواند تصفیه کامل آب را انجام دهد؛ پس نمی‌تواند بهترین تصفیه آب خانگی به شمار رود.

تصفیه آب رومیزی کیسی در زمان تعویض و سرویس به مشکلاتی برمی‌خورد و فیلترهای آن نیز کمیاب هستند: به همین جهت نمی‌تواند این گزینه هم مناسب منزل و استفاده خانگی باشد.

دستگاه آب تصفیه کن خانگی زیر سینکی اسمز معکوس مینروا تایوانی که در زیر سینک و بر روی یک شاسی فلزی سوار است با تصفیه کامل آب رتبه عالی در میان انواع مدل‌های دیگر را دریافت می‌کند که می‌توانید در زیر اجزای تشکیل دهنده این دستگاه را مشاهده نمایید.

شیر ورودی استیل آب شهری: در پک دستگاه یک شیر ورودی استیل به صورت شیر گازی در سایز یک چهارم وجود دارد و در کنار آن نیز سراه استیل قرار دارد. برای نصب دستگاه می‌توان شیر پیسوار زیر سینک را در آب سرد باز نمود و با سراه استیل و شیر ورودی آب یک ورودی برای دستگاه تصفیه گرفت. آب لوله کشی شهری از این شیر ورودی استیل وارد دستگاه می‌گردد.

شلنگ تصفیه آب خانگی: کیفیت شلنگ دستگاه تصفیه یکی از نکات مهم محسوب می‌شود که اکثر خریداران هیچگونه دقتی به این موضوع نمی‌کنند. شلنگ تصفیه آب باید دارای گواهی کیفی Food Grade باشد و با آب آشامیدنی واکنش شیمیایی ندهد. همچنین شلنگ تصفیه آب باید کیفیت لازم و استانداردهای بین المللی برای عبور آب شهری را داشته باشد تا آب دچار بو و طعم نامطبوع و تلخ نشود.

حوزینگ مرحله اول تصفیه آب خانگی: یکی دیگر از مسائلی که باید در بررسی دستگاه تصفیه آب خانگی مورد توجه قرار گیرد، حوزینگ مراحل اول دوم و سوم است. اکثر دستگاه‌های تایوانی و به خصوص دستگاه مینروا Minerva دارای یک حوزینگ مرحله اول شفاف می‌باشد. حوزینگ مرحله اول شفاف باعث می‌شود تا فیلتر پنبه‌ای سفید مرحله اول در صورت کثیف شدن و اشباع شدن به رنگ قرمز و قهوه‌ای زنگ لوله در بیاید و برای اطلاع از زمان تعویض فیلترهای پایینی مسئله مهمی است؛ پس در صورتی که مشاهده کردید حوزینگ مرحله اول دستگاهی که انتخاب کردید شفاف نیست پیشنهاد می‌شود مورد دیگر را انتخاب نمایید.

گیج فشار روغنی دستگاه تصفیه آب: گیج فشار روغنی در واقع فشار آب داخل دستگاه تصفیه و مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری را به شما عزیزان نشان می‌دهد. در صورتی که آب برداشت نمی‌کنید و مخزن هم پر باشد این گیج فشار روی عدد 0 قرار می‌گیرد و در صورت برداشت آب تصفیه شده و خالی شدن مخزن، درجه گیج فشار نیز افزایش می‌یابد. این گیج بیشتر برای موارد فنی مورد استفاده قرار می‌گیرد و داخل آن برای افزایش عمر مفید روغن قرار دارد؛ پس پیشنهاد می‌شود بدون اطلاعات فنی فشار مخزن دستگاه خود را کم و زیاد نکنید.

مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب خانگی: مخزن ذخیره تحت فشار، در زیر خود دارای یک والف فشار باد است و داخل این مخزن نیز یک تیوپ پلاستیکی قرار دارد. کیفیت مخزن ذخیره را کیفیت تیوپ پلاستیکی داخل آن تعیین می‌نماید، زیرا آب تصفیه شده در داخل تیوپ پلاستیکی داخل مخزن ذخیره می‌شود و با دیواره مخزن ارتباطی برقرار نمی‌کند. پس توجه نمایید که بهترین مخزن تصفیه آب نیازی به جنس استیل ندارد.

پمپ تصفیه آب: پمپ برقی دستگاه تصفیه اصلا برای افزایش فشار آب به کار نمی‌رود. پمپ دستگاه تنها برای این که آب آشامیدنی شهری با فشار زیاد از فیلتر ریزبافت ممبران اسمز معکوس عبور کند، بین فیلتر سوم و چهارم تعبیه شده است و آب آشامیدنی را با فشار 75 psi از ممبران رد می‌کند تا املاح مضر حذف و تصفیه شوند.

شیر برقی فشار بالا های پرشر: شیر برقی فشار بالا یا های پرشر در صورتی که مخزن ذخیره تحت فشار کامل پر شود، به قطع پمپ برقی دستگاه می‌پردازد. این شیر برقی به صورت اتوماتیک عمل می‌کند تا به پمپ دستگاه فشار وارد نشود.

شیر برقی فشار پایین لو پرشر: در صورت قطع آب لوله کشی شهری و کاهش شدید فشار آب و یا بستن شیر ورودی آب آشامیدنی، شیر فشار پایین یا لو پرشر وارد مدار می‌شود و پمپ دستگاه را قطع می‌کند تا به پمپ برقی فشار وارد نشود.

شیر برداشت بهداشتی تصفیه آب: شیر برداشت آب تصفیه شده در سه مدل ستاره ای، نیمه اهرمی و اهرمی بلند عرضه می‌گردد که مشتری به انتخاب خود می‌تواند یکی از این مدل‌ها را که بیشتر به سینک آشپزخانه وی می‌آید، انتخاب کند. کیفیت هر سه مدل از شیر استیل و درجه یک می‌باشند.

شیر میکس تنظیم سختی دستگاه تصفیه آب: شیر میکس علاوه بر تنظیم سختی آب، می‌تواند برای هواگیری دستگاه آب تصفیه کن خانگی و کربن گیری آن نیز مورد استفاده قرار گیرد. در زمان تعویض فیلترهای آب تصفیه کن پیشنهاد می‌شود حتما شیر میکس را کاملا باز کنید و اجازه دهید 20 لیتر آب خروج پیدا کند تا کربن وارد ممبران نشود. عملکرد شیر میکس در واقع به این صورت است که در صورت باز نمودن این شیر حوزینگ ممبران، یعنی فیلتر مرحله چهارم از مدار تصفیه خارج می‌شود و آب از ورودی ممبران وارد نخواهد شد و در صورت بستن شیر میکس آب آشامیدنی از ورودی ممبران وارد می‌گردد.

آچار تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی: در پک دستگاه مینروا آچار تعویض فیلترهای سه گانه پایینی حضور دارد. برای تعویض فیلتر ممبران نیز شما نیاز به یک آچار ممبران خواهید داشت که البته این کار بسیار تخصصی می‌باشد و به همین جهت در پک دستگاه آچار ممبران وجود ندارد، اما در صورت درخواست مشتری آچار حوزینگ ممبران نیز در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در میان بیش از 60 مارک از انواع دستگاه ها و سیستم های تصفیه کننده آب آشامیدنی گردآوری و معرفی شده اند تا شما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران را انتخاب و خریداری نمایید. آب آشامیدنی لوله کشی شهری در تهران، اصفهان، شیراز، اهواز، بوشهر، مشهد و سراسر شهرهای کشور ایران دارای رسوبات و نیترات و نیتریت فراوان است که ضررهای زیاد و جبران ناپذیری برای سلامت بدن انسان به همراه خواهند داشت. پیشنهاد میکنیم در صورتی که میخواهید انواع مدل های مختلف را به همراه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی و مشخصات فنی مشاهده نمایید به صفحه دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا مراجعه نموده و یا برای دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب میتوانید به صورت 24 ساعته هفت روز هفته در صفحه مشاوره با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید تا گزینه های معتبر به شما معرفی گردند.

‎پرفروش ترین مارک های دستگاه تصفیه آب خانگی

برندهای معتبر تصفیه آب عمدتا ساخت کشور تایوان میباشند و یکی از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب این است که کیفیت و عملکرد دستگاه های تایوانی اصل بسیار بالا بوده و سالیان زیادی است که مهد تصفیه کننده آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی کشور تایوان است. برندهای ذکر شده و معرفی شده در زیر نیز تایوانی یا مونتاژ ایران قطعات تایوانی میباشند که به ترتیب کیفیت و کارایی به شما عزیزان توضیح داده شده اند.

درباره برند تصفیه آب مینروا Minerva

دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی، بدون شک پرفروش ترین دستگاه موجود در بازار ایران است که در یک دهه فعالیت مستمری که در ایران داشته با خدمات ارزنده و کیفیت قطعات و فیلترهای بسیار بالا و درجه یک توانسته محبوبیت زیادی در بازار تصفیه آب ایران پیدا نماید.

برند مینروا از سال 1930 در حدود یک قرن فعالیت و تولید انواع دستگاه تایوانی طبق استانداردهای جهانی بهداشت، اعتبار قابل توجهی در مسئله افزایش کیفیت آب آشامیدنی کسب نموده است.

مینروا از سیستم اسمز معکوس RO برای انواع مدل های خود بهره میگیرد و توسط نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا به فروش میرسد. از مهم ترین وجوه تمایز تصفیه آب مینروا Minerva با انواع برندهای موجود در بازار، دارا بودن نماد اصالت جهت تشخیص مدل اصلی از تقلبی است که خیال مشتریان را راحت مینماید.

شرکت تصفیه آسا علاوه بر گارانتی بدون قید و شرط قطعات برای برند مینروا Minerva تضمین قیمت نیز ارائه مینماید زیرا این محصول استاندارد و اورجینال را با قیمت تضمین شده عرضه میکند.

قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا

از آنجایی که انواع مدل های دستگاه مینروا Minerva تایوانی اصل بوده، از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود و دارای نماد اصالت محصول میباشند طبیعتا به نسبت دستگاه های ارزان قیمت و بی کیفیت درجه دو و سه، قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. با این حال شرکت تصفیه آسا، با عرضه انحصاری محصولات مینروا، علاوه بر گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات به شما عزیزان گارانتی قیمت نیز خواهد داد. از انواع مدل های مینروا میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

• آب تصفیه کن 8 مرحله ای اکسیژن ساز آنتی باکتریال مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS
• تصفیه کننده آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی ساز مینروا مدل Minerva RO7_ALKALINE
• تصفیه کننده آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva RO6_50G
• تصفیه کننده آب 8 مرحله ای فرابنفش لامپ یو وی دار مینروا مدل Minerva RO8_UV

قیمت آب تصفیه کن خانگی مینروا Minerva در سراسر ایران به صورت یکپارچه بوده و شما میتوانید با خیال راحت و بدون نیاز به دریافت استعلام قیمت از فروشگاه های معتبر تصفیه آب برند مینروا را خریداری نمایید. ضمن این که مرکز خرید دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا، علاوه بر تضمین قیمت به شما امکان خرید اقساطی تصفیه آب خانگی و تخفیفات فروش ویژه مناسبت های مختلفی را ارائه مینماید که بعضا این تخفیفات تا 30 درصد از قیمت دستگاه های مینروا میکاهد.

همچنین شما میتوانید برای خرید دستگاه تصفیه آب مینروا با قیمت مناسب تر با چند تن از آشنایان خود اقدام به خرید نمایید. کارشناسان فروش تصفیه آسا در زمان ثبت سفارش اینترنتی، در صورتی که بیش از یک عدد دستگاه آب شیرین کن خریداری نمایید به شما تخفیفات ارزنده ای ارائه مینمایند.

علاوه بر تمام خدمات ذکر شده خدمتی دیگر نیز از شرکت تصفیه آسا به شما عزیزان ارائه میگردد و آن سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی به صورت رایگان دستگاه تصفیه آب مینروا در صورت معرفی ما و خرید دستگاه از طرف دوستان و آشنایان شما میباشد. برای اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب سایت تصفیه آسا پیشنهاد میشود با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

چگونه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مناسب منزل را انتخاب کنیم؟

شما میتوانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش جهت مشاوره تماس بگیرید، کارشناسان فروش به تمامی سوالات شما برای انتخاب دستگاه اصل تایوان پاسخگو هستند و گزینه های مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

چگونه بررسی کنیم و متوجه اصل تایوان بودن دستگاه تصفیه آب خانگی شویم؟

دستگاه هایی که از تصفیه آسا خریداری میکنید دارای تاییدیه جهانی بهداشت NSF و گواهی استاندارد کیفیت آب WaterQuality و نماد اصالت هستند که قبل از نصب توسط تکنسین فنی به شما نشان داده میشوند.

آیا دستگاه های تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا خدمات پس از فروش دارند؟

بله دستگاه های عرضه شده توسط این شرکت دارای خدمات پس از فروش ارزنده ای میباشند، این خدمات عبارت اند از گارانتی بدون قید و شرط دوازده ماهه تمام قطعات و همچنین زمان سرویس دوره ای دستگاه ها به شما اطلاع رسانی میگردد.

آیا امکان خرید اقساطی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل را دارم؟

بله شرکت تصفیه آسا امکان خرید نقد و اقساط انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی را برای شما فراهم کرده است. برای اطلاع از شرایط خرید قسطی با کارشناسان فروش تماس گرفته و دستگاه مورد نظر خود را بفرمایید تا شرایط اعلام گردد.

خرید دستگاه تصفیه آب از سایت تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا از برترین مجموعه‌های واردات، عرضه و فروش در زمینه تصفیه آب خانگی و خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب ۶ مرحله‌ای در تهران و کرج البرز محسوب می‌شود که به ارائه انواع تصفیه آب تایوانی اصل و فیلترهای اصلی تایوانی، آمریکایی و ژاپنی می‌پردازد.

شما عزیزان برای مشاهده انواع دستگاه و خدمات شرکت می‌توانید به سایت تصفیه آسا مراجعه نموده و یا برای مشاوره تلفنی رایگان خرید دستگاه آب تصفیه کن با کارشناسان فروش و مشاوره شرکت شماره‌های ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ و ۰۲۱۷۷۴۱۴۳۰۶ تماس حاصل فرمائید. توجه کنید که نصب و ارسال دستگاه‌ها در سراسر تهران و کرج البرز رایگان بوده و همچنین انواع دستگاه‌ها با گارانتی بدون قید و شرط قطعات و امکان فروش اقساطی دستگاه تصفیه اب ارائه می‌شوند. ضمن اینکه خدمات اطلاع رسانی زمان تعویض و سرویس فیلتر دستگاه تصفیه آب نیز برای تمام مشتریان عزیز فراهم است تا در بهترین شرایط و با بهترین کیفیت از آب آشامیدنی تصفیه شده استفاده کنید.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

مارک‌های معروف تصفیه آب بسیاری در ایران وجود دارد، اما از آنجایی که دستگاه‌های خوب ساخت کشور تایوان هستند، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز از میان دستگاه های اصل تایوان انتخاب می‌گردد.

از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران می‌توان به تصفیه آب مینروا تایوان Minerva اشاره کرد. آب تصفیه کن مینروا تنها برند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا می‌باشد.

تصفیه آب مینروا با دارا بودن نماد اصالت به مشتریان این امکان را می‌دهد که به راحتی مدل اصلی و اورجینال این دستگاه را از مدل‌های تقلبی تشخیص دهند. همچنین این دستگاه از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک Filmtec آمریکا، جهت تصفیه بهتر آب آشامیدنی بهره می‌گیرد که کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک‌تر از آب معدنی می‌کند.

اجزای تشکیل دهنده انواع مدل‌های تصفیه آب خانگی مینروا کاملا بهداشتی و استاندارد طراحی و تولید شده‌اند و به هیچ وجه با آب واکنش شیمیایی نمی‌دهند تا بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی تلخ و از حالت عادی خارج نشود.

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا تایوان Minerva پاسخ بسیار مناسبی به سوال چه دستگاه تصفیه آبی بخریم است، زیرا از بهترین مارک تصفیه آب اصل تایوان موجود در ایران است، که دارای نماد اصالت جهت تشخیص تصفیه آب اصلی از تقلبی و همچنین دارای انواع تاییدیه و استاندارد بین المللی می‌باشد. از انواع گواهینامه‌های محصولات تصفیه آب خانگی مینروا Minerva می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. استاندارد سازمان جهانی بهداشت NSF
2. استاندارد سازمان غذا و دارو آمریکا FDA
3. استاندارد جهانی کنترل کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality
4. گواهینامه تاییدیه CE اروپا
5. دارای گواهی FOOD GRADE قطعات با آب واکنش نمی‌دهند

تصفیه آب تایوانی مینروا توسط نمایندگی انحصاری فروش شرکت تصفیه آسا در سراسر تهران، کرج البرز و ایران عرضه و به فروش می‌رسد. دستگاه آب شیرین کن مینروا از سیستم اسمز معکوس خانگی بهره می‌گیرد و محصولات این برند به صورت زیر سینکی طراحی و تولید شده‌اند که در زیر سینک آشپزخانه نصب می‌گردند.

تصفیه آب مینروا با بهره‌گیری از فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی مارک Filmtec، توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا 0,0001 میکرون را داراست. از اجزای تشکیل دهنده تصفیه آب مینروا می‌توان به پمپ قدرتمند تایوانی و مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی اشاره نمود.

مخزن ذخیره آب تصفیه کن مینروا یک تانک تحت فشار آب تصفیه کن است که به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت قطع برق و آب از 16 لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده استفاده نمایید. همچنین نصب و ارسال رایگان از دیگر خدمات پس از فروش تصفیه آب مینروا محسوب می‌گردد.

شما عزیزان در صورت تمایل می‌توانید حتی خرید قسطی نیز داشته باشید. در زیر به بررسی انواع مدل‌های تصفیه کن آب تایوانی مینروا می‌پردازیم.

دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا 8 مرحله ای مدل Ro8_O2plus

بدون شک قبل از خرید دستگاه تصفیه کننده آب خانگی، این مسئله که مناسب‌ترین گزینه کدام است، چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و پرفروش‌ترین محصولات تصفیه آب در مراکز فروش تصفیه آب کدام هستند، ذهن شما عزیزان را درگیر خواهد نمود. دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا تایوانی از جدیدترین محصولات مینروا Minerva به شمار می‌آید که با دارا بودن فیلتر اکسیژن ساز، در واقع کامل‌ترین مدل مناسب منزل شما خواهد بود.

سیستم اسمز معکوس آب تصفیه کن خانگی اکسیژن ساز مینروا در هشت مرحله فیلتر، به تصفیه‌ی آب آشامیدنی می‌پردازد و در این 8 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس به خوبی سختی آب آشامیدنی را مناسب و استاندارد سلامت بدن انسان می‌نماید.

نحوه عملکرد دستگاه تصفیه کننده آب خانگی 8 مرحله ای به این صورت است که در انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب مراحل اول دوم و سوم، آب آشامیدنی به صورت سطحی و پیش تصفیه پاکسازی می‌گردند. از خصوصیات دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا اسمز معکوس می‌توان به دارا بودن فیلترهای پیش تصفیه تولید شده از کربن 100 درصد گیاهی که از پوسته نارگیل تولید شده‌اند، اشاره کرد.

املاح درشت آب آشامیدنی همچون ماسه، شن، خاک موجود در آب لوله کشی و رسوبات دیگر همچون زنگ لوله در فیلتر پنبه‌ای پلی پروپیلن 10 اینچی شماره یک، حذف می‌شود. املاح درشت در هنگام ورود آب به دستگاه تصفیه حذف می‌شوند تا در قطعات آن رسوبات جمع نشوند.

همچنین حذف رسوبات از بروز انواع سنگ کلیه در بدن انسان نیز به خوبی جلوگیری خواهد نمود، به همین جهت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مناسب سنگ کلیه یک آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس مینروا است.

فیلترهای دوم و سوم آب تصفیه کن مینروا که از کربن گیاهی پوسته نارگیل تولید شده‌اند کلر و مواد جانبی آن را از آب لوله کشی فاضلاب شهری پاکسازی می‌نمایند. همان‌طور که اطلاع دارید در تصفیه خانه‌های سطح شهر برای جلوگیری از ایجاد انگل و میکروب، آب آشامیدنی کلرزنی می‌شود. کلر موجود در آب آشامیدن در صورت مصرف، باعث ایجاد چروک در پوست بدن انسان و همچنین افزایش ریزش موی سر مردان و بانوان می‌شود.

تصفیه آسا با سابقه طولانی در زمینه خدمات تخصصی آب تصفیه کن تایوانی ، خدماتی همچون اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب ، نصب و ارسال رایگان ، گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات ، پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته و خدمات تعمیرات و نصب انواع دستگاه تصفیه آب اصل تایوان را به شما عزیزان ارائه مینماید .

آب آشامیدنی در سراسر تهران و کرج و شهرهای ایران دارای املاح مضر بسیار زیادی بوده و هست . این املاح مضر از رسوباتی همچون شن و ماسه و گل و لای گرفته تا نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم که برای بدن سرطان زا هستند و مشکلات جبران ناپذیری برای سلامت بدن انسان به ارمغان خواهند آورد . توجه نمایید که در بازار تصفیه آب ایران بسیاری دستگاه های مختلف با برندهای متفاوت یافت میگردد که تعداد محدودی از این دستگاه ها اورجینال و اصلی میباشند اما این که چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه ؟ سوالی است که ذهن هر خریداری را در این بازار درگیر خواهد کرد و ما امروز به آن پاسخ مناسبی خواهیم داد .

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و دریافت نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا شماره های 02177167717 و 02177414306 تماس حاصل فرمایید و برای مشاهده مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل به صفحه دستگاه تصفیه آب سایت تصفیه آسا مراجعه نمایید

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

از نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب میتوان به دارا بودن نماد اصالت محصول اشاره نمود. دستگاه های نظیر مینروا که اصل و اورجینال هستند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF بوده و مواردی جهت تشخیص مدلهای اصلی از تقلبی دارند که توسط کارشناسان و مشاورین فروش تصفیه آسا این موارد قبل از خرید دستگاه به شما ارائه خواهند شد.

کیفیت ممبران اسمز معکوس موجود روی دستگاه های زیر سینکی نیز یکی دیگر از نکات مهمی است که میبایست در خرید دستگاه دقت نمایید. ممبران های موجود در پک دستگاه های مینروا Minerva، سیزده لایه ریزبافت بوده و هولوگرام آنها نیز رنگی است. ممبران های 13 لایه توانایی قدرتمندی در تصفیه ی آب آشامیدنی دارند و املاح ریز و بسیار مضر موجود در آب آلوده لوله کشی شهری را به پساب فاضلاب هدایت مینمایند. مارک فیلمتک Filmtec از مارکهای درجه یک ممبران بازار است.

اتصالات موجود روی دستگاه نیز میبایست کوئیک فیتینگ یعنی به صورت فشاری خودکار باشد تا آب بندی دستگاه به درستی انجام گردد. برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید.

دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده لیست قیمت روز انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد که به صورت روزانه به ارائه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی میپردازد. از محصولات برند مینروا Minerva، که توسط نمایندگی تصفیه آب تصفیه آسا در سراسر ایران عرضه میشوند دارای گارانتی بدون قید و شرط طلایی قطعات و همچنین تضمین قیمت نیز میباشند و شما عزیزان میتوانید خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت و خدمات نصب و ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن تجربه نمایید. قیمت آب تصفیه کن خانگی در مدل های مختلف را میتوانید با تخفیفات فروش ویژه تصفیه آسا مشاهده نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

منبع : مهرنیوز – تابناک – همشهری آنلاین - سایت تصفیه آب خانگی تصفیه آسا https://www.tasfiyeasa.com/


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای traxtordoslari.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:traxtordoslari.ir | نقشه سایت